Maria talu läbi ajaloo esimeseks rahvusvaheliseks võistluseks oli 2018.a. just rakendispordivõistlus ja kui seni oleme neid korraldanud 2* tasemel, siis tänavu oleme jõudnud järgmisele ehk 3* tasemele.

JUHEND LEITAV SIIN

Tänavu toimub rakendispordivõistlus paralleelselt takistussõiduga ja seda kuupäevadel 3.-5. juuni. Kui neljapäeval 2. juunil viime läbi rakendihobuste esmase ülevaatuse, siis reedel võisteldakse koolisõidus, millele järgneb laupäevane maraton ja pühapäevane täpsussõit.

Kui muidu on rakendivõistluste tase olnud Maria talus CAI2*, siis tänavu oleme jõudnud hobuste üherakendites tasemele CAI3*. Viimasele lisanduvad hobuste ja ponide üherakendite ning hobuste ja ponide paaride 2* klassid, lisaks muidugi rahvusliku taseme võistlus.

Möödunud nädala lõpuks saime FEI-lt kinnituse, et meie rakendivõistluse juhend on leidnud heakskiidu ning see on avalikustatud. Tänavusel aastal hindavad võistlust kohtunikena peakohtuniku rollis maailma neljarakendite eliiti kuuluva Koos de Ronde abikaasa Marie ning Kati Honkanen Soomest ja Wolfgang Csar Austriast. Rajad disainib poolakas Pawel Konarski ja tehnilise delegaadi ülesandeid täidab legendaarne Philip Bateman Ühendkuningriigist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga