Neljandat hooaega korraldatav CHI Pärnu on kogumas ratsasportlaste hulgas üha enam populaarsust, kui tänavu võõrustatakse neljal alal rekordilist arvu võistlejaid.

Koolisõidu nädalavahetusel, mis saab oma avalöögi 24.05 asub starti 71 hobust, kellest 9 osalevad MK-etapi arvestuses. Eestit esindab MK tasemel peale aastast vahepausi jällegi meie seni ainus olümpiaratsutaja Dina Ellermann, tehes seda loomulikult Donna Annal. Lisaks püüavad MK punkte koguda sportlased Lätist, Leedust, Soomest ja Poolast.

Takistussõidus saavad korraldajad tänavu kinnitada pea 25% hobuste arvu tõusu, mis küündib sel aastal 220-ni. Lisaks eestlastele näeme võistlemas Soome, Läti, Leedu ja Ukraina takistussõitjad. Kodupubliku rõõmuks on osalemisest teatanud ka CHI Pärnu tänavune tunnusnägu ja mulluse Tallinn International Horse Show GP võitja Madis Morna.

Ville Vaurio - G-Star @ CHI Parnu rahvuslik koolisoit & EHS karikasari. 28.05.2023 © Kylli Tedre-Gavrilov / www.kyllitedre.com

Rakendisportasi osaleb Eestist, Lätist, Soomest ja Rootsist ning sellel alal on osalevate ekipaažide arv enam kui kahekordistunud. Rakendisportlastele pakutakse lisaks rahvusvahelistele klassidele ka rahvuslikke võistlusvõimalusi, mille ülesandmise tähtaeg ei ole veel saabunud. Sama puudutab ka esmakordselt kavas olevat rahvuslikku kolmevõistlust, kus peetakse CHI Pärnu raames maha Mini Cup kolmas etapp.

Kõiki rahvusvahelisi võistluspäevi on võimalik LIVE’s jälgida ClipMyHorseTV ning CHI Pärnu kodulehtede vahendusel.

Ajakava saad tutvuda www.chiparnu.com või reaalajas ratsaspordi platvormis ”Equipe”  võistluse nime alt ”CHI Pärnu 2024”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga