Ligi kolm kuud enne tänavuse CHI Pärnu algust sai esimesena FEI kinnituse meie koolisõidu MK ja muude rahvusvaheliste klasside juhend, mis eilsest on avalik nii FEI koduleheküljel kui Ratsanetis.

Juhendi leiad SIIT

Tänavu on meie rahvusvaheline programm koondatud kahte võistluspäeva. Kavas on sarnaselt mullusele MK-klassid, mida täiendavad klassid CDI2* tasemel, lisaks pakume võistlusvõimalusi 5 ja 6aastastele hobustele, poniratsanikele, lastele, juunioritele ning noortele ratsanikele. Muusikaline vabakava ehk Kür on programmis MK arvestuses ja CDI2* võistlusel, muud vanuseklassid sooritavad laupäeval testid FEI Team ning pühapäeval FEI Individual.

Võistlejaid on hindamas seitsmeliikmeline kohtunike kogu, mida juhib meie enda rahvusvaheline koolisõidukohtunik Eva-Maria Vint-Warmington, keda assisteerivad väliskohtunikuna 5* tasemega hollandlane Edouard de Wolf van Westerrode, lisaks 4* kohtunikud Paula Nysten Soomest ja Marlena Gruca-Rucinska Poolast, 3* kohtunik Knut Danzberg Saksamaalt ning 2* kohtunikud Anita Francoise Barone Costa Ricast ja Agne Uždavinyte Leedust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga