Veebruari alguseks saime selgeks nii meie maikuise testvõistluse kui MK-etapi koolisõidu programmi ning rahvusvaheliste kohtunike koosseisu suurvõistlusel.

Kohtunikel on koolisõidu paremusjärjestuse selgitamisel olulisemgi roll, kui muudel ratsaspordialadel ning seetõttu pakub kohtunike kogu koosseis alati sportlastele huvi. Meie MK-etapi rahvusvahelisi klasse hindavad peakohtunikuna meie enda Eva-Maria Vint-Warmington (4*) ning kohtunike kogu liikmetena Eduard de Wolf van Westerrode (NED, 5*), Maria Colliander (FIN, 5*), Alban Tissot (FRA, 4*), Natalya Pektuhova (BLR, 4*), Marlena Gruca-Rucinska (POL, 3*) ja Anita Francoise de Barone (CRC, 2*).

Rahvusvahelises programmis on lisaks MK-klassidele alad CDI2* raames, samuti laste, ponide, juuniorite, noorte ning noorte hobuste võistlusalad. Testvõistluselt mai alguses leiavad sportlased teste, mida sõidetakse ka juunikuises rahvusvahelises programmis. Meie rahvusvahelise programmi leiate SIIT, maikuise rahvusliku SIIT.  

Dina Ellermann – DONNA ANNA @ 5.08.2018, Baltic Dressage League Estonia 2018 © Foto: Kylli Tedre-Gavrilov / www.kyllitedre.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga