Reedese võistluspäeva jooksul toimus Eesti Hobusekasvatajate Seltsi karikasarja I etapp, mille parimateks A-tasemel, skeemis A2, tunnistati Keidy Udalov tori hobusel Haarem, tulemusega 70.569%. EHS sarja L-tasel (skeem LK4) võitis veenva edumaaga Liis Ira omakasvatatud tori hobusel Q’Ester Rouge tulemusega 66,482%.

Päeva jooksul võisteldi ka avatud klassides- avatud A2 skeemis tegid võiduka sõidu lätlanna Sabine Andersone hobusel Caruzo tulemusega 69.887%. Avatud LK4 võit kuulus samuti Läti sportlasele Everita Dauburele hobusel Hercogs tulemusega 68,704%. Skeemis ABC1 võitis Helina Täht Apsisel tulemusega 68,452%, LK1 parimaks tunnistati Eliis Pääsuke hobusel Zinzina tulemusega 65,500% ning päeva lõpetas M3 skeemi võiduga nooruke Maria Mägi hobusel Shampagna tulemusega 67,424%.