CHI Pärnu korraldusmeeskonnana on meil rõõm teatada, et valitsuse viimased otsused rahvusvaheliste võistluste korraldamiseks annavad meile tänavu võimaluse oma plaanitu ellu viia.

Teatavasti otsustas vabariigi valitsus möödunud nädalal vähendada Corona pandeemiast tulenevaid piiranguid ning alates 3. maist on lubatud rahvusvahelised võistlused kuni 200 inimesega territooriumil. Selline lubatud isikute hulk võimaldab meil läbi viia kogu plaanitud rahvusvahelise programmi, seda küll ilma publikuta. Hetkel on veel lahtine rahvuslike klasside korraldamise võimalus, kuid oleme lootusrikkad, et olukord vabariigis paranab veelgi ning juuni alguses on meil lubatud lisaks rahvusvahelistele klassidele läbi viia ka rahvuslikud klassid.

Lisaks Corona reeglitele peame jälgima FEI poolt kehtestatud täiendavaid bioturvalisuse reegleid, mille tingis veebruarikuus Hispaanias lahvatanud herpese viirus. Hetkel kehtivad täiendavad nõuded kuni 30. maini, kuid juhul, kui FEI otsustab neid pikendada, anname sellest loomulikult teda ka enda kanalite kaudu.

Meie koolisõidu ja rakendispordi juhendid on tänaseks FEI poolt kinnitatud ja avalikustatud. Leiate need ka meie leheküljelt. Juhume tähelepanu, et hetkel juhendites kirjeldatud Covid reeglid on muutumas vastavalt valitsuse otsustele. Täpsustatud reeglid avalikustame kümme päeva enne võistluseid, seda nii oma kanalites kui FEI kaudu.

Evelin Rattus – HELANAS @ 4.08.2018, Baltic Dressage League Estonia 2018 © Foto: Kylli Tedre-Gavrilov / www.kyllitedre.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga