FEI kinnitas meie koolisõidu MK-etapi juhendi

25. veebruaril, 2020.a. saime läbi Eesti Ratsaspordi Liidu kaudu kinnituse, et Rahvusvaheline Ratsaspordi Liit (FEI) on kinnitanud meie rahvusvahelise juhendi, mille suurimaks väljakutseks on Maailmakarika etapp.
CHI Pärnu 2020 rahvusvaheline koolisõiduvõistlus saab alguse 28. mai õhtupoolikul, kui viiakse läbi hobuste ülevaatus. Võistlussõidud saavad avalöögi järgmisel, 29. mai, hommikul. Kolme päeva rahvusvahelises programmis on testid poniklassile, lastele, juunioritele, noortele, samuti noortele (5. ja 6aastastele) hobustele. Suurimat tähelepanu pälvib ilmtingimata MK-etapp, kui Grand Prix on kavas laupäeval ning MK-punkte andev Kür pühapäeval.

Meie programmiga saate täpsemalt tutvuda kodulehekülje Programmi rubriigis. Samast leiate ka meie rahvuslike klasside esialgse kava, mis teatud määral võib veel muutuda. Märtsikuus plaanime avalikustada ka rahvusliku võistlusjuhendi.

CHI Pärnu rahvusvahelist programmi hindavad kõrgetasemelised kohtunikud, kelle tegevust juhib meie 4* kohtunik Eva-Maria Vint-Warmington. Väliskohtuniku kohustusi täidab Soome 5* kohtunik Maria Colliander. Juba nimetatuid assisteerivad Eduard de Wolf van Westerrode (5*, Holland),  Nataliya Petukhova (4*, Valgevene),  Lars Andersson (4*, Rootsi),  Marlena Gruca-Rucinska (3*, Poola) ning Anita Francoise Barone (2*, Costa Rica).
Eelmine
CHI Pärnu 2020 – Maria talus peetakse rahvusvaheline võistlus kolmel ratsaspordialal
Järgmine
Esimene CHI Pärnu lükkub aasta võrra edasi

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: